Tienjarige Hugo jongste kunstkastkunstenaar

Onder het bladerdak van een boom en aan de rand van het fietspad, zat de tienjarige Hugo Abbing gisteren stilletjes te werken aan zijn kunstwerk. Hij was de jongste kunstenaar tot nu toe die in het kader van het Kunstkastproject een grijze elektriciteitskast mocht omtoveren tot een schilderij. In totaal werden er tijdens de Pinksterdagen acht nieuwe kunstkasten door even zoveel kunstenaars toegevoegd aan het bestaande pallet.

De leerling van de Jozefschool hoefde niet ver van huis om aan het werk te gaan. Het was letterlijk aan de voordeur waar hij zijn schildersgereedschap en kwasten uitspreidde en aan de slag ging. De kast op het gras naast de Fortloods werd in een dag tijd opgevrolijkt met de twee favoriete Pokémonfiguren van Hugo: Mimikyu en Ditto.

Het is niet voor het eerst dat Hugo betrokken is bij een 'streetart'-project. Vorig jaar leverde hij als cursist van De Werkschuit nog een bijdrage aan het Flower Festival met een houten paneel in de vorm van een bloem en een dier. Op de vraag of Hugo er later ook zijn beroep van wil maken, klinkt het echter tamelijk resoluut: “Ik wil heel graag voor Lego werken. Dat is mijn andere hobby.”

Foto's Arjen Vos

(advertentie)

 

 

Eén reactie

  1. Mooie beeldrijm op groen tapijt!
    Prachtig gedaan Hugo met zoveel kleur!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




 

banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst