Een app op de smartphone waarmee heel makkelijk korting bij elkaar te sparen is. Het systeem heet 'Piggy' en is al bij een aantal winkeliers in dorp en Ophelialaan in gebruik.
Patrick Spaander van Foto De Boer is een van de eerste gebruikers en enthousiast over het systeem. “Het enige wat de klant hoeft te doen is de app downloaden. Bij een aankoop activeer ik als winkelier het computerscherm op de toonbank, de klant richt de telefoon er even op en de punten worden bijgeschreven. Elke winkel bepaalt zelf welke korting of gratis product er met de punten bij elkaar gespaard kan worden. Voor mij een ideale manier om klanten te binden,” aldus de fotograaf.
Met de app is heel overzichtelijk te zien welke winkels er nog meer over het spaarsysteem beschikken. In centrum zijn dat Vd Zwaard, Martinez, Monfleurique, De Jonge Heertjes en Ab Müller, in de Ophelialaan Het Chocopaleis en Kruyswijk. Dagelijks sluiten steeds meer winkels in het hele land zich aan bij het systeem.
Volgens Bas Oostenbrink van Piggy is het vooral ter vervanging van alle losse spaarsystemen die in omloop zijn. “Elke winkel zijn eigen zegeltjes of spaarpas, dat is hiermee verleden tijd,” aldus Oostenbrink.
Foto: Patrick Spaander van Foto De Boer bij het apparaat en de kaartjes die aan elke sleutelhanger passen. Foto Arjen Vos
(advertentie)
Eén reactie
Verdwijnen hiermee de Aalsmeerse bloemenzegels?