Carbo sticks: het ei van columbus voor drummers

Wouter Menken (Foto: Ton van Eenennaam)

AalsmeerVandaag geeft wekelijks een podium aan ondernemers die betrokken zijn bij de BusinessClub van FC Aalsmeer. In een kort interview vertellen deze ondernemers wie ze zijn en wat hun motivatie is en geven ze een inkijkje achter de schermen van hun bedrijf. Deze keer is het de beurt aan Wouter Menken, directeur – eigenaar van Kuppmen Music.

Wouter is opgegroeid in de bollenstreek, in Noordwijkerhout en is na alvorens in Amsterdam en Rotterdam gewoond te hebben terecht gekomen in Amstelveen, waar hij samen met zijn vrouw en twee tienerkinderen woont. In zijn werkzame leven heeft Wouter een aantal ‘omzwervingen’ gekend en heeft als vooropleiding marketing & communicatie. Als rode draad in het leven van Wouter loopt de passie voor drummen, waar hij al vanaf zijn achtste levensjaar mee begon. Zo speelde hij in diverse bands en bestrijkt Wouters drumcarrière locaties van pubs tot theaters en van festivals tot poppodia.

Omzwervingen
“In januari 2015 veranderde mijn leven compleet toen ik op zoek ging naar de mensen achter het bedrijf Carbostick. Ik drumde destijds met carbon sticks van Carbostick in plaats van de reguliere houten sticks, maar bemerkte dat de sticks niet meer leverbaar waren en het bedrijf, gevestigd in Duitsland de bedrijfsactiviteiten met onmiddellijke ingang had beëindigd. Na een aantal omzwervingen kwam ik in contact met de eigenaar/uitvinder van deze carbon sticks, Peter Kuppers en zocht hem in Duitsland op. Om persoonlijke redenen bleek hij gestopt met de bedrijfsactiviteiten, maar had gelukkig alle patenten vastgelegd. We besloten de handen inéén te slaan en richtten in 2016 partnership Kuppmen Music op, naar ons beider achternamen. Inmiddels ben ik alleen eigenaar en is Peter Kuppman adviseur.”

Privé is Wouter betrokken bij de organisatie van het tribute festival Buttonpop (buttonpop.nl)  in de tuinen van Kasteel Keukenhof, met inmiddels ruim 7000 bezoekers waarbij acht bands spelen. In mei vindt hiervan de dertiende editie plaats.

Tien keer langer mee
Wat maakt de carbon sticks nou zo goed? Wouter: “Waar reguliere houten drumstokken meestal zo’n vier uur meegaan, gaan carbon sticks gemiddeld meer dan 40 uur mee. Daarnaast is de controle en rebound net zo goed als bij houten stokken en klinken ze helderder op de bekkens. De sticks hebben inmiddels niet alleen een nieuwe naam gekregen, maar zijn ook technisch verder ontwikkeld en voldoen nu nog beter aan onze eisen. Kuppmen levert de drumsticks aan distributeurs over de wereld die er vervolgens voor zorgen dat de Kuppmen drumsticks verkrijgbaar zijn bij zowel de online- als de offline winkels in desbetreffende landen.”

Openbaring
We hopen dat drummers over de hele wereld onze Carbon Fiber Drumsticks en Carbon Fiber Drumrods gaan gebruiken, want uit ervaring weet ik hoeveel drumplezier ze bieden. Ze waren een openbaring voor mij en ik weet zeker dat ze dat voor elke drummer zullen zijn, ongeacht je stijl!”

Op zoek naar medewerker
Wouter geeft eerlijk toe dat hij tot voor kort niet zo heel veel deed met de omgeving waar zijn bedrijf is gevestigd. Dit veranderde toen Wouter op zoek ging naar een medewerker en zo uitkwam bij werkeninaalsmeer.nl het maatschappelijke initiatief van de BusinessClub en inmiddels een samenwerking is aangegaan met lokalebanen.nl. “Omdat ikzelf actief betrokken ben bij het voetbal in Amstelveen en bij Sporting Martinus zowel als speler, assistent bij het selectieteam van mijn zoon en in de rol van lid van de toernooicommissie, was mijn interesse gewekt. Met het lidmaatschap hoop ik verbinding te krijgen bij ondernemend Aalsmeer en wie weet ontstaan er nog mooie samenwerkings.

Kuppmen Music
Aalsmeerderweg 253W
1432CN Aalsmeer
06-52415183
wouter@kuppmenmusic.com
kuppmen.com
facebook.com/kuppmenmusic/
instagram.com/kuppmenmusic
buttonpop.nl
facebook.com/Buttonpop
instagram.com/buttonpop_tribute_festival/

 

Ook lid worden van BusinessClub FC Aalsmeer? Meld je hier aan. Houd tevens onze LinkedIn-Pagina in de gaten voor het laatste nieuws.

2 reacties

  1. Zowel bij Aalsmeer Vandaag en Voetbal in Aalsmeer. Wordt er een beetje moe van.

  2. Wordt elke keer moe van die verhalen over het fantastische gedachten gang voor FCAalsmeer , van die sponsors die zich weer zo betrokken voelen bij die zo warme club. Denk elke keer wat willen ze eigenlijk!!!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein