Foto 593: verzin en win

(Foto: Arjen Vos)

Door: Arjen Vos. Met het afscheid van de oude gemeenteraad en de installatie van de nieuwe is de verkiezingstijd officieel voorbij en kan er op bestuurlijk vlak weer vooruit worden gekeken. Dat de tweede van die feestelijke dagen in het Raadhuis op 1 april viel maakte het nog wat verwarrend want zou er toch niet met een van de partijen een grap uitgehaald zijn? Dat er nog geloot moest worden om een restzetel bijvoorbeeld? Maar nee, het was allemaal feestelijk maar ook serieus. We kunnen op deze plek nog wel verklappen dat Ziekenhuis Amstelland geen Aalsmeerse kraamkamer gaat openen. Tenzij de nieuwe gemeenteraad het wel gewoon een goed idee vindt en er werk van gaat maken. Totdat het zover is kunt u het woensdag geposte bericht als 1-aprilgrap beschouwen.

(Foto: Jaap Maars)

Terug naar de grappen en grollen van deze rubriek waarbij we in hetzelfde thema blijven als de vorige opgave. Ook deze keer staan bloemen centraal. Wat u in de foto hierboven ziet en welke personen er schuil gaan mag u weer helemaal zelf verzinnen.

Ondertussen huldigen wij de winnaar van foto 592. Maar niet voordat we eerst alle inzenders vriendelijk hebben bedankt voor de moeite om mee te denken en een reactie achter te laten. Zo zorgen we met elkaar voor een stukje luchtigheid in het sociale domein. De winst en daarmee de Broodjes van de Zaak-tegoedbon gaat naar Gea Bakker met: ‘Is uw bloem-stuk? Wij leggen overal het juiste verband…’ Van harte Gea, de bevestiging komt er snel aan.

Dan wensen we u niet alleen succes en inspiratie maar vooral ook een vrolijk Pasen.

24 reacties

  1. Laten we ons even verschuilen, de komende vier jaar staan we nog vaak genoeg op de foto!

  2. Ook verschuilen valt onder verbod op gezichtsbedekking. Deze overtreders worden voor minimaal vier jaar geweerd uit gemeenteraad.

  3. Zo kan je alles zeggen Dirk, geen last van lip lezende journalisten !

  4. Fusie Aalsmeerse Snackbar met lokale bloemist wordt steeds duidelijker zichtbaar.

  5. Toch nog bezoekers van het Buurthuis HORtensia, bij de onthulling van hun nieuwe naam op 1 april j.l.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *





banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv zorggroep aelsmeer
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv zorggroep aelsmeer