Foto 554: verzin en win

(Foto: Laurens Niezen Fotografie)

Door: Arjen Vos. Het straatbeeld werd vorige week weer gekleurd door vlaggen en tassen nadat examenleerlingen een bevrijdend telefoontje hadden ontvangen. Maar wat doe je als wel een vlag hebt, die ook wilt uithangen maar niet beschikt over een vlaggenstok en al helemaal niet over een vlaggenstokhouder? Dan word je onderwerp/lijdend voorwerp in Verzin en win en krijg je hulp van de lezers. Aan u daarom deze week de opdracht om dit koppel bij te staan en aan te moedigen in hun poging de vlag van een geslaagd gezinslid te bevestigen.

(Foto: Arjen Vos)

De opgave van vorige week met die zo vrolijk kijkende koekjes uitdelende jongeman (sommigen onder u dachten kennelijk dat hij stoned was) bracht het tot een mooie twintig reacties. De verwijzingen naar de Broodjes van de Zaak worden door onze al zo lange tijd trouwe hoofdsponsor zeer gewaardeerd maar de tegoedbon gaat toch naar iemand die het to the point houdt. Anita van der Meijden mag binnenkort naar de Witteweg om de broodjes en de foto op te halen dankzij haar reactie: ‘Koek happen en rond stappen voor senioren…’

Anita heeft dus iets om naar uit te kijken net als wij op de redactie en de lezers want.. het woord is weer aan u.

17 reacties

  1. Crrativiteit ten top. Alternatieve vlaggenstok brengt uitkomst

  2. We hadden niet verwacht dat we dit jaar al een geslaagde zouden hebben!

  3. Wat is het: blauw – wit – rood of Rood – Wit – Blauw

  4. Zo hebben we de handjes ook meteen even laten wapperen; geslaagde actie.

  5. Vertrouwen van de ouders in het slagen voor het examen van kindlief omgekeerd evenredig aan de voorbereiding van de vlag/tas ceremonie.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst