Door: redactie. Oud-wethouder Robert van Rijn wordt de nieuwe burgemeester van de gemeente Laren. Gisteravond werd dat bekend gemaakt in de raadszaal van Eemnes.
In april 2023 stapte de VVD’er uit de (Aalsmeerse) politiek na een conflict met collegawethouder Dick Kuin en keerde terug naar zijn oorspronkelijke werkkring: het onderwijs. Na een jaartje relatieve rust werd de Rijsenhouter vorig jaar benoemd tot directeur van het Mediacollege in Amsterdam. Een functie die vanaf februari ’26 weer vacant komt want dan wordt Van Rijn bevestigd als burgemeester van de Gooise gemeente.

Applaus
De belangstelling voor deze post was groot. Van Rijn werd gekozen uit 34 kandidaten. De gemeente Laren laat weten in Van Rijn een bestuurlijk sensitieve, aimabele, humorvolle en authentieke burgemeester hebben gevonden. Na de bekendmaking liep Van Rijn onder applaus de raadzaal in en zei er enorm veel zin in te hebben om er samen met de raad een succes van te maken.
Na Robbert-Jan van Duijn (gemeente Nieuwkoop) is Robert van Rijn de tweede wethouder uit het college uit 2018 die een burgemeesterspost aanvaardt.
(Bron: NH Nieuws)















/Muller.jpg)




/LJ-de-Vries.png)





5 reacties
Robert van Rijn zal goed passen als burgemeester in Laren. Nu ook hij samen Robert-Jan van Duijn (burgemeester is in Nieuwkoop) burgemeester wordt ben ik heel trots op mijn twee collega-wethouders van toen.
Robert gefeliciteerd !
Wat een goed en mooi nieuws
Robert en ook Laren gefeliciteerd.
Wat een leuk nieuws. Gefeliciteerd!
Ik wens Robert en zijn familie veel succes en plezier met deze eervolle baan. Namens bestuur. Wijkoverleg Hornmeer.