Door: Arjen Vos. Nee, de rubriek wordt deze week niet gesponsord door ene in Aalsmeer-Zuid gevestigde supermarkt. Het was gewoon weer zo’n tafereeltje wat je al wandelend tegenkomt en te mooi is om te laten liggen. Aan u de dankbare taak om er deze week weer een fraaie kop dan wel onderschrift bij te verzinnen.

Dat ging u ook goed af bij de opgave met de burgemeester en een receptiebezoeker van de nieuwjaarsbijeenkomst. De teller stokte bij negentien maar ze waren wel weer allemaal erg geslaagd en u zorgde daarmee in sombere tijden waarin ook nog eens de zon achterwege blijft, voor een lichtstraaltje in het dorp. Hartelijk dank aan alle inzenders. Maar zoals gebruikelijk kan er maar eentje met de Broodjes van de Zaak en de eer gaan strijken en dat is deze keer Kees Alderden. ‘Nee, twee is zat, want ik moet nog rijden…’ bedacht hij. We maken er een mooie afdruk van en zodra die klaar is krijg je bericht.
Rest ons u succes te wensen met de nieuwe opgave en het woord aan u te geven.
21 reacties
Is deze ook in Dinky toy model verkrijgbaar?
Zonet een rolletje pepermunt afgeleverd.
Wij bezorgen echt alles bij u thuis.
“En dat voor die (p)rijs,…….. JumbóóóPhelia”
Nog goeie ogen, ik kan het lezen zonder bril.
M(i)eters veel voordeel!
Ik had toch onlangs al gemeld dat een olifant de langste heeft!
De tweede voornaam van Donald J. Trump eindelijk bekend gemaakt.
Want zij zijn groot en wij zijn klein…..
Lekker naar de Obmuj, benieuwd wat daar de openingsaanbiedingen zijn 😉
Ja U Moet Bij Ons…..inslaan of de hoek omgaan
Eén van de zeven zekerheden🙂
Zeker geen ‘blue monday’.
Kom Piet, loop nu eens door! Dan halen we haar in, anders heeft zij vast het laatste appeltaartje.
Klanten laten massaal nieuwste winkelwagentje van Jumbo links liggen…..sorry rechts.
Groot brengt klein haalt
Dit wordt vast de nieuwe supermarkt voor kudelstaart
Een olifant in de Opheliaporseleinkast……
One step for (wo)man one giant leap for Jumbo.
“ SRV” wagen weer terug van weggeweest.
Het is te hopen dat het met de herinrichting van de ophelialaan ook hiermee rekening gehouden gaat worden dat ook deze auto’s normaal ons kunnen blijven bevoorraden, en dan ook meteen overal even gele strepen op de stoepranden dan met 5 meter vanaf de hoek pas mag parkeren!!!! Maar dit zullen ze wel vergeten…… maar als reactie op foto; Ja U Moet Blijven Opletten…….. de gele streep staat hier al.