Door: redactie. Als op 21 juni voor de zevende keer met een festival in de Ophelialaan aandacht wordt gevraagd voor mensen met een beperking, gebeurt dat onder een nieuwe naam. De verantwoordelijke stichting wisselt de naam ‘DownTown’ in voor ‘Onbeperkt Ophelia’ en heeft een verrassing in petto voor wat betreft de avondinvulling.
Magic Brothers Roy en Justin Huiskens maken de naamsverandering op ludieke wijze bekend
De aanleiding van de naamsverandering was volgens stichtingsbestuurslid Frank Wind nodig om duidelijkheid te scheppen over de insteek van het festival. “Door de naam ‘DownTown lag de nadruk teveel op mensen met het Syndroom van Down terwijl we er ook zijn voor deelnemers met andere beperkingen. Het betekent dat ook de stichting zelf een naamsverandering ondergaat.”
Aalsmeer Culinair
Net als ieder jaar belooft het een groots festival te worden met onder meer een spectaculaire opening, de welbekende braderie en tal van optredens. Centraal staat dat deze dag door deelnemers met een beperking kan worden gewerkt in de verschillende winkels. Als klap op de vuurpijl volgt na het dagprogramma een avondvullend food festival onder de naam Aalsmeer Culinair waarbij zeven lokale restaurants uitpakken met verschillende gerechten. Aangevuld met artiesten en deejays belooft het een een groot feest te worden. De toegang is gratis, voor eten en drinken moet uiteraard wel betaald worden. Stempelkaarten kunnen binnenkort worden gekocht bij de deelnemende restaurants. Informatie daarover volgt.
Eén reactie
Word weer gezellig