Plaspop met parapluutjes

Bezoekers van Plaspop laten zich niet weerhouden door de regen

Door: Arjen Vos. Bezoekers van Plaspop lieten zich zaterdag niet uit het veld slaan door de regen. Schuilend onder paraplu’s werd de regen getrotseerd. Ook de artiesten maakten er het beste van.

Optreden van Katelijne van Otterloo op het landje van Jan Meijer

Voor de eerste keer dat het team van stichting ‘KLAP’ Plaspop organiseerde was het fijn geweest als ook het weer had meegezeten. Door de buiige editie was het minder druk dan gehoopt maar toch spreekt de organisatie over een geslaagd evenement.

Positief
Tijdens de opruimwerkzaamheden op maandagochtend door, laat KLAP-bestuurslid Jochem van Leeuwen weten dat het fantastisch was. “Het is in een leuke sfeer verlopen en we zijn heel blij dat er zoveel mensen gekomen zijn. Het zou voor iedereen lullig geweest zijn als na het vele werk wat iedereen ervoor heeft verricht, de mensen niet de poel op zouden gaan. Op alle acht locaties was het geslaagd. We moeten nog evalueren maar in de groepsapp klonk het allemaal positief. Alle bands hebben lekker gespeeld en het publiek heeft genoten.”

(Foto’s: Arjen Vos)

Eén reactie

  1. Wij hebben een top muziek avond gehad. Hulde voor de organisatie o.a. voor al het werk m.b.t. opbouw (en afbouw) van alle muziek locaties.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein