Door: redactie. Vrijdag vertrekt Roparun Team Hollander voor de 8e keer om deel te nemen aan de Roparun. Een hechte groep van familie en vrienden, jong en oud, zet zich ook dit jaar weer in voor mensen met kanker.
Team Hollander laat dit vertrek niet stilletjes aan zich voorbij gaan. Lopers, fietsers en begeleiders vertrekken om 11.30 uur vanaf de brandweerkazerne aan de Zwarteweg. Uitzwaaiers zijn vanaf 11.00 uur van harte welkom.
Kwaliteit van leven
Roparun is een stichting met een duidelijke missie: leven toevoegen aan de dagen, waar vaak geen dagen meer kunnen worden toegevoegd. Opgehaalde financiële middelen komen ten goede aan hospices, troostkoffers, waakmanden en andere bestemmingen om mensen die in de laatste levensfase verkeren een zo hoog mogelijke mate van kwaliteit van leven te bieden.
Tot nu toe heeft Team Hollander met 433 donaties €23.841 opgehaald voor editie 2026. Het streefbedrag is €43.436, dus iets meer dan 50% is inmiddels in de pocket. Team Hollander een handje helpen? Dat kan hier.
Toeterrondje
Na het vertrek bij de brandweerkazerne maken de busjes traditiegetrouw hun jaarlijkse ’toeterrondje’ door de Ophelialaan. Het team waarschuwt alvast voor een kleine opstopping in het verkeer, maar hoopt vooral op veel enthousiaste supporters langs de weg. Maandag finisht het team in Rotterdam.


















/LJ-de-Vries.png)



