Sport en plezier voor ultiem dagje uit

Wim Teunissen in de nieuwe padelhal (Foto: Ton van Eenennaam)

(Advertorial) Met visie en passie heeft Wim Teunissen een compleet Leisure centrum neergezet in Aalsmeer. De locatie aan de Beethovenlaan biedt onderdak aan Funmania, Bounce Valley, Padel en horeca. Gezinnen, sporters en bedrijven kunnen hier terecht voor ontspanning, plezier en beleving. Een dagje uit, een hapje eten, een vergadering beleggen of een gezellig bedrijfsuitje, alles behoort tot de mogelijkheden.

In 2019 nam Wim Teunissen het bedrijf Racketsport over. Langzamerhand verdwenen de tennisbanen en kwamen er andere activiteiten voor in de plaats. Eerst werd Funmania ontwikkeld, een uitdagend Family Entertainment Centrum voor alle leeftijden. Daarna ontstond Bounce Valley, duizend vierkante meter luchtkussens vol uitdagingen en afgelopen juli werd Padel Aalsmeer gebouwd als doorontwikkeling van Tennis Aalsmeer.

Teamuitje? Geen probleem
Juist door de combinatie van de verschillende activiteiten én de horeca is deze locatie enorm geschikt voor bijvoorbeeld een origineel en actief bedrijfsuitje of een avontuurlijke teambuilding. “Een bedrijf kan vergaderen in een van onze vergaderruimtes en een officieel gedeelte afwisselen met een sportieve activiteit. We kunnen een lunch of buffet verzorgen in ons restaurant. Voor grote groepen is het mogelijk om een ruimte om te bouwen, om bijvoorbeeld in een theateropstelling een lezing of een aankondiging te organiseren. We hebben kleedruimtes en een sauna. Verder hebben we de handen ineengeslagen met een eventbureau dat workshops kan verzorgen. De Padelpub is een uitstekende locatie voor een borrel en gezelligheid, als aanvulling op de actieve dag.”

Padel verbindt
Padel is de snelst groeiende sport van Nederland. Als nieuwste ontwikkeling zijn in het veelzijdige pand padelbanen ontwikkeld. Medio dit jaar is Tennis Aalsmeer omgebouwd tot Padel Aalsmeer en biedt onderdak aan vijf banen in een overkoepelende ballonhal. Hierdoor kan er het hele jaar door gespeeld worden. “Padel is enorm populair. Iedereen wil padellen, beginners en gevorderden kunnen bij ons terecht. De zomervakantie zit er bijna op en dan gaan we lespakketten aanbieden voor alle niveaus. We verhuren rackets voor mensen die de sport een keer willen uitproberen, maar we hebben ook een shop-in-shop. Elke padeller heeft een andere behoefte als het gaat om bijvoorbeeld rackets, afhankelijk van lichaamsbouw en speelstijl. Padellers kunnen bij ons rackets huren om te testen. Als een racket bevalt kun je deze met korting aanschaffen via Padelshop.com. Ditzelfde geldt voor bijvoorbeeld padelschoenen.”

Dubbel en single
Padel wordt gewoonlijk gespeeld met vier personen, maar Padel Aalsmeer heeft ook een single padelbaan geschikt voor twee spelers. Verder is Padel Aalsmeer een van de weinige padelcentra die beschikt over het systeem Push-it. Een camerasysteem dat het spel opneemt waardoor een speler zijn of haar actie kan terugkijken, deze beelden kunnen dan weer geüpload worden op social media, of gebruikt worden om het spel te verbeteren.

Via het platform Playtomic kunnen spelers kijken of er een baan vrij is en een oproep doen om tegenstanders te verzamelen, dat kan door het scannen van de QR code van het reserveringssysteem.

Padel Aalsmeer is naast het recreatieve aanbod ook zo ingericht dat er een fantastisch bedrijfstoernooi kan worden georganiseerd. In de padelhal staan uitnodigende zitjes waar het na een fanatiek potje padel fijn vertoeven is. De toegankelijkheid van de sport maakt dat het voor iedereen leuk is.

Met hart en ziel
Gastvrijheid staat hoog in het vaandel bij de ambitieuze Wim, die ook bezig is met een onderneming in Arnhem en graag wil uitbreiden naar Duitsland. “Mijn passie is om het mensen naar de zin te maken. Ik wil dat mensen zich welkom voelen. Dit is een onderneming van deze tijd waarin veel mensen bezig zijn met sport en gezondheid. Mijn standaard ligt hoog. Ik wil met de look & feel een goede indruk achterlaten, dat mensen zien dat er met hart en ziel aan gewerkt is. De kracht van deze formule is dat er voor iedereen aanbod is.” In het totale complex komen sport, avontuur en plezier samen onder één dak.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein