LEDSign en Capstone voor lichtreclame en raamfolie

René van Gogh (Foto: Ton van Eenennaam)

AalsmeerVandaag geeft wekelijks een podium aan ondernemers die betrokken zijn bij de BusinessClub van FC Aalsmeer. In een kort interview vertellen deze ondernemers wie ze zijn en wat hun motivatie is en geven ze een inkijkje achter de schermen van hun bedrijf. Deze keer is het de beurt aan René van Gogh van LEDSign en Capstone5: ‘Uw partner voor verlichtingsprojecten, lichtreclames en raamfolie’.

LEDSign is internationale leverancier van Ledverlichting. Het bedrijf heeft een groot assortiment welke uit voorraad geleverd kan worden maar LEDSign levert ook maatwerk. In 2024 is het bedrijf een samenwerking aangegaan met Capstone5 | Glasfolie Nederland.

René van Gogh heeft als basis de Fokker bedrijfsopleiding. “Daar heb ik veel technische kennis van materialen en productieprocessen opgedaan. Na de sluiting van Fokker ben ik al snel in de verlichting werkzaam gegaan en dat is al meer dan 25 jaar met zeer veel plezier.”

LEDSign richtte René in 2011 op vanuit een Deense entiteit en bouwde het bedrijf verder uit met zijn toenmalige partner tot wat het nu is met veertien personen op de loonlijst. Medio 2024 stapte René uit LEDSign en vanaf die tijd zijn John Evers en Gabriel van Vark toegetreden met hun bedrijf Capstone5 group gevestigd in Huizen. “We zijn nu alle drie voor eenderde eigenaar van de bedrijven LEDsign en Capstone5 group.”

John Evers startte zijn carrière op jonge leeftijd in de fotobranche. “Met de transitie van analoog naar digitaal moest ik noodgedwongen op zoek naar een andere branche en belandde in 2011 in de lichtreclame. Net als bij René ben ik na de beëindiging van de bedrijfsactiviteiten van Fokker, in mijn geval Kodak | Litto color, in de lichtreclame begonnen. Licht heeft mij altijd gefascineerd en de keuze voor Capstone5 was daarmee snel gemaakt.”

Drie takken van sport
LEDSign is een handelsbedrijf, importeur- voor verlichtingsoplossingen voor de B2B markt, die grofweg drie takken van ‘sport’ kent:

  • Verlichtingsoplossingen voor Retail, horeca, kantoren, industrie en (luxe) woningbouw
  • Leveren van verlichtingsproducten aan technische groothandels ten behoeve van de installateurs
  • Lichtreclames en signing producten, die altijd maatwerk zijn en op basis van de wensen van de klant geproduceerd worden

Hiervoor heeft LEDSign ook een eigen merk gecreëerd YELA Lighting, waarmee voornamelijk oplossingen en producten worden aangeboden om de sfeer en de beleving van verlichting te benadrukken.

Glasfolie met spanning
Switchfoil® is een merknaam binnen Capstone5, ook wel smart-folieswitchfilm glasfolie of slimme folie genoemd. Dit is een zelfklevende glasfolie die je open en dicht kunt zetten door middel van een kleine voltage stroombron. ‘Open’ is wanneer de spanning erop staat en er gezorgd wordt voor een transparante doorkijk, met dus geen privacy voor de gebruiker.  Bij ‘dicht’ is de spanning eraf en heb je een matglas-effect, met volledige privacy voor de gebruiker.

Duurzaamheid
Naast dat de producten van beide bedrijven elkaar goed aanvullen en klanten optimaal bediend kunnen worden is duurzaamheid een van de hoofddoelen. “Duurzaamheid speelt in onze samenleving een steeds grotere rol en wij kunnen door de toepassing van slimme technologie ieder vanuit onze eigen expertise een grote rol in spelen.”

Netwerken vanzelfsprekend
De link met de Businessclub is ontstaan vanwege het netwerk. “Met ons totale aanbod kunnen we samen veel bedrijven betekenen en de Businessclub heeft met haar grote en gevarieerde leden bestand hier een uitgelezen kans voor. Voor ons is netwerken vanzelfsprekend. Zo zijn we bijvoorbeeld ook lid van de OVU- Ondernemers vereniging Uithoorn en INTO-Business Amstelland en Ronde Venen.”

LEDSign Kantoor en showroom:
Ondernemingsweg 50a, Uithoorn
0297 –82 08 81
info@ledsign.nl
www.ledsign.nl

Capstone5 kantoor en showroom
Kaap Hoornstroom 26, Huizen
Tel: 035 526 6861
E-mail: info@capstone5.nl
Website: www.capstone5.nl

 

Ook lid worden van BusinessClub FC Aalsmeer? Meld je hier aan. Houd tevens onze LinkedIn-Pagina in de gaten voor het laatste nieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein