Koffie, koek en netwerken

Er werd van alles gedeeld en besproken tijdens de Morning Coffee Club van Aalsmeer Lokaal.

Door: redactie. Niet alleen trok menigeen er woensdag 18 maart op uit om te stemmen, ook voor de netwerkbijeenkomst van ondernemersvereniging Aalsmeer Lokaal bij Kimi’s bleken mensen te porren. De kennismaking met het nieuwe koffielokaal annex lunchroom stemde tot tevredenheid en dat er tijdens deze Morning Coffe Club mogelijk waardevolle contacten werden gelegd maakte dat de bezoekers met een tevreden gevoel aan de dag konden beginnen.

Charlotte Koemans, Kim van der Zwaard, Dominique Vesterbohm en Melvin Hardey. (Foto’s: Arjen Vos)

Het team van Aalsmeer Lokaal, gevormd door Melvin Hardey, Charlotte Koemans, Dominique Vesterbohm en Nikolai Schouten zorgde in samenwerking met horeca-ondernemer Kim van der Zwaard voor een gastvrije ambiance met volop ruimte voor gesprek en kennismaking. De pitch van Serge Janssen Daalen van nieuw AL-lid SpireSolutions die uitleg gaf over hoe je als ondernemer AI kunt inzetten binnen je bedrijf, prikkelde de interesse van de aanwezigen. Dit alles ondersteund met koffie, koek en muziek van een aanvaardbaar volume, geregeld door deejay Dominique, maakte de sfeer compleet.

Het volgende AalsmeerLokaal-evenement is op zaterdag 18 april van 15-17.30 met een aangeklede wijnproeverij bij Christiani Vino e Cibo

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *





banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein