Vacature: ‘KAM-coördinator bij Millenaar & Van Schaik Transport’

Millenaar & van Schaik Transport -wij bestaan inmiddels al bijna 100 jaar-, gevestigd in Oude Meer, is een begrip in de Nederlandse wegenbouw. Dagelijks rijden onze herkenbare geel/zwarte auto’s naar de meest uiteenlopende wegenbouwprojecten in Nederland. Of het nu gaat om een groot, ingewikkeld wegenbouwproject of een kleinere opdracht, we weten wat wegenbouwers nodig hebben en bieden tal van diensten om hen te ontzorgen. Duurzaam ondernemen is vanzelfsprekend voor Millenaar & van Schaik Transport daarom investeren wij in de nieuwste technieken zoals emissie loze elektrische voertuigen die dagelijks op een vast laadstation worden opgeladen. Veiligheid, flexibiliteit, kwaliteit, klantvriendelijkheid, samenwerken zijn bij ons van groot belang!

Wij zijn op zoek naar ervaren, enthousiaste en gedreven:

KAM Coördinator voor 32-40 uur per week

Functieomschrijving
In deze operationele rol van KAM Coördinator binnen Millenaar en van Schaik Transport b.v. ben je kortgezegd eindverantwoordelijke voor alle KAM zaken. Je spreekt de taal van Chauffeurs en staat veelal tussen de mensen op de werkvloer maar schakelt ook gemakkelijk met het Management. Je maakt toolboxen en verbeterplannen en bent heel actief bezig met gedragsveranderingen bij de medewerkers.  Je bezit de unieke eigenschap om op een leuke, stimulerende manier een boodschap over te brengen en ziet weerstand juist als een uitdaging. Het is een veelzijdige functie waar veel ruimte is voor inbreng van eigen ideeën.

Werkzaamheden die je onder in jouw takenpakket vallen zijn:

  • Het uitvoeren van Werkplekinspecties (ook op projecten, in het weekend en in de nacht);
  • Het uitvoeren van trendanalyses;
  • Het bewaken en -waar nodig- aanpassen van de RI&E;
  • Het KAM-beleid formuleren;
  • De actieplannen opstellen, presenteren en realiseren;
  • Het beheren van de VCA en SCL certificaten en het voorbereiden en begeleiden van de audits;
  • Het monitoren van wet- en regelgeving;
  • Het analyseren en archiveren van veiligheidsregistraties;

Functie-eisen

  • Je beschikt over een afgeronde MVK opleiding (Middelbare Veiligheidskundige).
  • Je hebt een aantal jaar relevante ervaring in een soortgelijke functie en bij voorkeur binnen een transport bedrijf en/of in de GWW.
  • Je communiceert gemakkelijk met verschillende niveaus en afdelingen in de organisatie. Je schakelt snel, gaat efficiënt te werk en je bent proactief.
  • Rijbewijs B

Wij bieden
Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO beroepsgoederenvervoer. Een dynamische organisatie en gezellige collega’s in een informele werksfeer. Mooie opleidings- en doorgroeimogelijkheden.

Solliciteren
Herken jij jezelf in bovenstaand profiel? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Voor meer informatie over de functie kan je contact opnemen met Lenneke van der Heijden via 06-51 63 35 63 HR@millenaarvanschaik.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




 

banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv veiling KVK
adv komindekas 24 planbezoek
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv veiling KVK
adv komindekas 24 planbezoek