Opnieuw tegenvallend weekend voor voetballers

Wegens hinderen van de doelman wordt de treffer die hierna volgt afgekeurd. Degene die de doelman hindert lijkt vooral de eigen verdediger.

Door: Arjen Vos. Net als vorige week hielden de plaatselijke voetbalclubs slechts één puntje over na een zaterdagmiddag geploeter op de velden. Met het slotstuk van de competitie in zicht, het moment waarin de beslissingen gaan vallen, moeten zowel FC Aalsmeer als RKDES hun verwachtingen op een goede klassering op pauze zetten. Het pijnlijkst was het voor Aalsmeer dat na een 2-0 voorsprong de winst alsnog aan de bezoekers moest laten.

Jelmer van de Kamp werd man van de wedstrijd (Foto: Ton van Eenennaam)

Was de heenwedstrijd in Noordwijk tegen SJC nog een ware gala-voorstelling die met 5-1 werd gewonnen, zaterdag gaf de ploeg van Erwin Tump het binnen een kwartier uit handen. In de eerste helft zetten Luke Vahle en Nick Koster FC Aalsmeer op een comfortabele voorsprong, direct na de pauze vielen drie treffers in hetzelfde doel achter Aalsmeer-goalie Björn Haggerty. In de slotfase dacht Aalsmeer de gelijkmaker binnen te schieten maar tot teleurstelling van alles met voorkeur voor groen-rood-zwart, keurde ‘de man in het geel’ de treffer af.

Door het zure verlies van Aalsmeer en winst van vrijwel alle concurrenten, zakt Aalsmeer naar de zevende plek met negen punten achterstand op koploper JOS/Watergraafsmeer. Komende woensdag wacht een bekerwedstrijd in en tegen (RKVV) Velsen, waarna de ploeg zaterdag (opnieuw uit) aan de bak moet tegen AFC’34 in Alkmaar.

Cijfers Vierde Divisie

Ook bij RKDES een ‘scrimmage’ voor het doel.

Lange minuten voor RKDES
Het programma voor RKDES toonde een uitwedstrijd bij Buitenveldert. Tegen de nummer twee op de ranglijst hadden de DESsers thuis nog fraai gewonnen met 3-0 maar zo makkelijk ging het deze middag niet. Al in de openingsfase moesten de Kudelstaarters een achterstand verwerken. Het werden 80 lange minuten tussen hoop en vrees voor zowel spelers als supporters maar in de slotminuten viel het kwartje toch de kant op waar de bezoekers op hoopten. Het was Mano van Veen die het net vond en daarmee een al te grote teleurstelling afwendde.

Ook in 3B pakten concurrenten wel de volle winst waardoor RKDES een achterstand oploopt in de strijd om de titel. De achterstand met lijstaanvoerder Breukelen is acht punten. Komende zaterdag ligt er een mooie kans om zich te revancheren voor de gemorste vijf punten in de laatste twee potjes. Dan komt het tegen degradatie strijdende maar niet te onderschatten AFC op bezoek. Uit werd nipt met 2-3 gewonnen.

Cijfers Derde Klasse B

(Foto’s: Jaap Maars  en Ronald Pothoff zie ook de galerij onder de advertentie van MJK-Advies)

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *





banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv zorggroep aelsmeer
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv zorggroep aelsmeer