IJzersterke ‘Bacchus da Musica’ op 17 en 31 mei

Daniel Roos speelt en zingt nummers van Billy Joel en Elton John (Foto: Etiënne Hessels)

Cultureel Café Bacchus pakt in de maand mei flink uit met superartiesten: Daniel Roos & Piano Man Band en Robert Jan Stips. Het worden twee avonden met bijzondere en afwisselende muziek waarin de tijd voorbij vliegt.

Zaterdag 17 mei: Daniel Roos & Piano Man Band – Tribute Billy Joel en Elton John

(Foto: Ruud Koedam)

Zanger en pianist Daniel Roos combineert in dit concert twee van zijn projecten. Het eerste deel van de avond zal hij in intieme setting eigen werk ten gehore brengen. Tijdens de coronacrisis nam Daniel zijn eerste Nederlandstalige album met een mix van kleinkunst en soulvolle pop op. In april is dit album uitgekomen met een bijbehorend boek vol liedteksten en gedichten, aangevuld met prachtige werken van kunstschilder Yohannez. Een belangrijk deel van de teksten is geïnspireerd door een burn-out en depressies en hoe Daniel van daaruit de liefde voor het leven en zichzelf heeft teruggevonden.

Naast eigen muziek speelt Daniel ook met veel passie muziek van zijn muzikale helden Billy Joel en Elton John, bekend van klassiekers als Piano Man en I’m Still Standing. Samen met de kleine bezetting van zijn Piano Man Band speelt hij het tweede deel van de avond een aantal van de beste nummers van deze twee wereldartiesten.

Zaterdag 31 mei brengt Robert Jan Stips zijn programma RJSolo

Robert Jan Stips is onder meer bekend van samenwerking met Golden Earring, Sweet d’Buster, Transister, Gruppo Sportivo en Freek de Jonge. Robert Jan is nog steeds actief met de Nits – die in 2024 zijn 50-jarig bestaan heeft gevierd. We kennen hem natuurlijk ook van SUPERSISTER.

Robert Jan Stips (Foto: Reinout Staps)

In ‘RJSOLO’ speelt hij een avondvullend programma waarin hij aan de piano met een niet aflatend plezier en enthousiasme zijn inmiddels legendarische muziekverleden doorkruist.  Stips speelt de hits, zingt en vertelt over wat hij die ruim 50 jaar heeft gemaakt en heeft meegemaakt en laat daarnaast ook recenter werk horen.

Verzoeknummers
Robert Jan stelt zijn programma steeds opnieuw samen waardoor elke avond ‘RJSOLO’ ook voor hemzelf  weer verrassingen met zich mee kan brengen. Publiek heeft de mogelijkheid mee te doen in de keuze van de – inmiddels zo’n 400 – te spelen songs door één of meer verzoeknummers in te dienen via verzoekjes@stips.net Er geldt één simpele spelregel: Robert Jan moet het ooit ’n keer (mee)gespeeld, (mee)geschreven of (mee)opgenomen hebben.

Dit worden twee avonden waar je bij geweest wil zijn!

Tickets zijn verkrijgbaar via de site of – wanneer nog beschikbaar – aan de zaal. De kaartverkoop is inmiddels begonnen; wie zeker wil zijn van tickets voor deze onvergetelijke avonden gaat naar bacchus.nl.
Tickets kosten 13,50  voor Daniel Roos & Piano Man Band en 22,50 euro voor Robert Jan Stips.

Cultureel Café Bacchus
Gerberastraat 4 Aalsmeer
Aanvang 21:00 uur, zaal open 20:30 uur

(Partnerbijdrage Bacchus)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




 

banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst