Zaterdag weer verkoopdag Historische Tuin

De entree naar de Tuin is via het Praamplein en de Nico Borgmanbrug (Foto: archief AV/Arjen Vos)

Door: redactie. Voor de Historische Tuin zit het reguliere seizoen er bijna op. Het museum is nog tot en met zaterdag 1 november geopend voor publiek. Zaterdag wordt het seizoen afgesloten met de Verkoopdag Najaar.

Tijdens de verkoopdag zijn allerlei gewassen te koop waar op de Tuin geen plaats meer voor is. Een goed moment om iets uit te zoeken voor huis of tuin, want de producten gaan voor aantrekkelijke prijzen weg. Beschikbaar zijn onder meer de ‘laatste’ kamerplanten, zoals cyclamen, cactussen, vetplanten en begonia’s. Ook zijn er verschillende heesters in pot verkrijgbaar, evenals bossen chrysanten voor in de vaas. Het is ook mogelijk alvast een boom of conifeer uit te zoeken die de Tuin in de komende maanden voor u kan ‘uitsteken’ om te verpoten. Het najaar is de ideale tijd om tuinplanten te poten en te verpoten.

Andere activiteiten
De verkoopdag duurt van 11 tot 15 uur en is gratis te bezoeken. In de wintermaanden is de Tuin gesloten maar vinden er wel diverse activiteiten plaats. Zo is op 9 november de theatervoorstelling KAHVE in het museum, kan op 16 november gekeken worden naar de Film van de Maand en is 12 en 13 december weer de Lions Kerstmarkt.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein