Tunnel, aquaduct én Bosrandbrug afgesloten

Fokkerweg, N201 en Waterwolftunnel (Foto Provincie NH)

Door: redactie. Hoewel het al geen pretje is om met de hitte van deze dagen in de auto te moeten zitten, is het vanwege werkzaamheden wellicht verstandiger om verplaatsingen zoveel mogelijk uit te stellen. Er worden door de provincie Noord-Holland momenteel drie projecten uitgevoerd die voor ernstige hinder kunnen zorgen. Het betreft de Waterwolftunnel, het Amstelaquaduct en de Bosrandbrug.

De Bosrandbrug (N231) wordt van 24 tot en met 26 juni en op 29 en 30 juni afgezet om de brug zomerklaar te maken. Met de werkzaamheden komt er meer ruimte tussen de onderdelen zodat er minder storingen zijn. De brug is tijdens de werkzaamheden dicht voor al het verkeer met uitzondering van hulpdiensten en lijnbussen.

Omleiding autoverkeer
Autoverkeer wordt omgeleid over de Fokkerweg (N232), Waterwolftunnel, Burgemeester Brouwerweg (N201) en Legmeerdijk (N231). Komend weekend (27 en 28 juni) wordt er niet gewerkt aan de brug en is deze open voor al het wegverkeer. Vanwege onderhoudswerkzaamheden aan de Waterwolftunnel (N201) moet de Bosrandbrug in die periode wél beschikbaar zijn. Fietsers en voetgangers kunnen van 24 tot en met 26 juni gebruikmaken van de nabijgelegen Schipholdraaibrug.

Scheepvaart
De Bosrandbrug wordt tijdens de werkzaamheden niet bediend tussen 7 en 18 uur (met uitzondering van een korte bedienperiode rond lunchtijd). Kijk voor meer informatie op vaarweginformatie.nl

Werkzaamheden Amstelaquaduct
De N201 ter hoogte van het Amstelaquaduct is afgesloten van donderdagavond 25 juni 20 uur tot vrijdagochtend 26 juni 5 uur. Verkeer op de N201 wordt met bebording omgeleid via de A2, A4 en A9.

Werkzaamheden Waterwolftunnel 
De Waterwolftunnel wordt volledig afgesloten van vrijdagavond 26 juni 19 uur tot zaterdagochtend 27 juni 6 uur en van zaterdagavond 27 juni 19 uur tot zondagochtend 28 juni 6 uur. Verkeer op de N201 wordt met bebording omgeleid tussen de Legmeerdijk in Aalsmeer en de aansluiting met de Fokkerweg in Haarlemmermeer via de N231 en de N232. Verkeer vanaf de Middenweg wordt met bebording omgeleid via de Machineweg.

Contact
Voor vragen over de werkzaamheden kan contact worden opgenomen met het Servicepunt via 0800-0200 600 (gratis) of per e-mail  servicepunt@noord-holland.nl.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

 



banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv zorggroep aelsmeer
adv roots pilates klein
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv zorggroep aelsmeer
adv roots pilates klein