Door: redactie. Het is nog even afzien voor Aalsmeer maar het einde is in zicht van de werkzaamheden aan de busbaan en de nieuwe Burgemeester Kasteleinweg. Komend weekend wordt er aan de N201 gewerkt waardoor verkeer hinder kan ervaren.
In het weekend van 25 en 26 september werkt de provincie Noord-Holland aan de N201 tussen de Waterwolftunnel en de Legmeerdijk. Bij deze werkzaamheden is de N201 geheel afgesloten tussen de Fokkerweg en de Legmeerdijk vanaf vrijdag 24 september (20.00 uur) tot maandag 27 september (06.00 uur). Het verkeer op de N201 wordt met borden omgeleid via de N231 – Bosrandbrug – N232 en moet rekening houden met verkeershinder en extra reistijd.
Loodjes
Het zijn de laatste loodjes bij de werkzaamheden voor de aanleg van de busbaan en de herinrichting van de Burgemeester Kasteleinweg. Maar daarvoor worden op de Burgemeester Kastelijnweg in Aalsmeer en de N196 in Haarlemmermeer tussen 20 september en 8 oktober op meerdere plekken wegwerkzaamheden uitgevoerd. Ook hierbij moet het verkeer de komende weken rekening houden met verkeershinder en omleidingen.
Foto archief AV/Arjen Vos
Eén reactie
en tot overmaat van ramp is ook de Hornweg nu afgesloten !