Zaterdag 8 maart, op internationale vrouwendag, organiseert de Aalsmeerse CAMA Gemeente (ACG) in Het Anker een benefietconcert ten behoeve van het project “Nextsteps”. Dit is een gezamenlijk project van onder andere Dorcas en Het Leger Des Heils.
In een informele sfeer zingt Daphne Sijbersma twaalf luisterliederen en wordt daarbij begeleid door piano, fluit en cajon. De presentatie is in handen van Arjen Vos.
Next Steps is een project van o.a. het Leger des Heils, Dorcas, Bright Fame en International Justice Mission. In dit project worden vrouwen geholpen om de prostitutie te verlaten en weer een leven op t bouwen. Het project richt zich op Roemeense prostituees die in Nederland actief zijn. Meer informatie is te vinden op “Nextsteps”.
Het concert vindt plaats in zalencentrum Het Anker (Oosterkerk), Oosteinderweg 273 in Aalsmeer. Het begint om 20.00 en duurt tot ongeveer 21.30. De deuren gaan om 19.30 open. De entree is €12,50 en dit komt volledig ten goede aan Next Steps.
Kaarten reserveren kan via deze link of via de QR-code op onderstaande flyer
Na aanmelden krijgt u een mail met bevestiging en een betaalmogelijkheid.