Gratis Health Talk- Je hormonen de baas!!
Op woensdag 6 mei 2026 organiseren orthomoleculair therapeut Samantha Versantvoort en Hormoon therapeut Anouk Hoogeveen een gratis Health talk bij VZOD in Kudelstaart.
De eerdere lezing ‘Gezondheid van binnenuit’ was een groot succes. Daarom organiseren we nu een nieuwe health talk, dit keer met extra aandacht voor hormonen en de cyclus.
Heb je vaak last van vermoeidheid, prikkelbaarheid of het gevoel dat je niet jezelf bent?? Heb je hoofdpijn, stemmingswisselingen, spier-of gewrichtspijn, hormonale schommelingen of een slechte weerstand? Merk je dat klachten meebewegen met je cyclus of je cyclus onregelmatig is? Je bent niet de enige.
In de health talk ‘je hormonen de baas’!! Ontdek je in een uur:
-
Waarom veel van deze klachten vaker voorkomen dan nodig is
-
Welke rol hormonen je cyclus en vetzuren- zoals omega 3- spelen bij energie, ontsteking en hormoonbalans
-
Hoe je met kleine, praktische stappen je lichaam weer in balans kunt ondersteunen
Mensen krijgen zoveel tegenstrijdige adviezen dat ze niet meer weten wat nou echt helpt. In deze health talk leggen we op een begrijpelijke manier uit wat er in je lichaam gebeurt bij hormonale schommelingen en klachten die met je cyclus mee bewegen. Je krijgt praktische handvaten om stap voor stap te werken aan meer energie, meer rust in je lijf en meer grip op je cyclus.
Wil jij hierbij aanwezig zijn??
Praktische informatie:
Datum: 6 mei 2026
Locatie: Sportcomplex VZOD Kudelstaart
Wim kan Dreef 2
Tijd: Inloop 19:15 start: 19:30
Aanmelden: Brenda Hoogwerff Kroon- Brouwer (06-54372764)