Dineren met uitzicht op Vuur en Licht

Lekker eten en uitzicht op Vuur en Licht vanaf het terras (Foto: Archief AV)

De eerste zaterdag van september staat in Aalsmeer traditiegetrouw in het teken van één van de meest spectaculaire evenementen van het jaar: Vuur & Licht op het Water. Tijdens deze magische avond varen tientallen prachtig verlichte boten over de Westeinderplassen, gevolgd door een adembenemende vuurwerkshow op het water – en jij kunt er bij zijn, bij Italiaans restaurant Christiani, op één van de mooiste plekken van Aalsmeer!

Reserveren Bovenverdieping & Terras

Ook dit jaar maken wij van deze avond iets bijzonders op onze bovenverdieping en het bijbehorende met een exclusief 5-gangen diner, waarbij er gekozen kan worden uit een vlees, vis of vegetarisch menu. Voor het maken van een reservering bieden we 2 opties:

🥂 Terrasplaatsen: €89,50 p.p. – eerste rang zicht op het vuurwerk

🍽️ Binnenplaatsen: €79,50 p.p. – sfeervol en exclusief

De prijs voor de reservering is inclusief het 5-gangen menu & welkomstdrankje.
N.B. Reserveren voor deze plekken kan alleen via onze website. Maak daarbij direct een keuze voor het door jouw gewenste menu.

A la Carte dineren Benedenverdieping

Liever à la carte dineren in een iets informelere setting? Dat kan op de benedenverdieping. Je bestelt van de reguliere kaart, zonder vast menu. Wil je tot het vuurwerk blijven zitten? Geef dit aan bij de reservering – we houden er graag rekening mee bij de tafelindeling, al kunnen we geen uitzicht of specifieke plekken garanderen.

Reserveren Vuur en Licht 2025

(Partnerbijdrage: Christiani)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
adv wapen v aalsmeer klein