Wie helpt kabouters aan nieuw uiterlijk?

Bovenstaande kabouters zijn nu nog gehuisvest bij De Kunstploeg, maar die ziet de bebaarde mannetjes het liefst per direct naar een nieuw onderkomen vertrekken. De bedoeling is namelijk dat ze worden versierd als onderdeel van een nieuw community-kunstwerk tijdens de Kunstroute begin september.

De Kunstploeg vraagt deelnemers om kabouters om te vormen tot een kunstwerk. Iedereen die zich geroepen voelt mag een kabouter op komen halen en deze bewerken in elke denkbare stijl. Bijvoorbeeld een geliefd schilderij, patroon, verenkleed, woorden, tatoeages, Aboriginalmotief, traditioneel Afrikaans, foto’s of wat er maar ook verzonnen kan worden. Een losse kabouter kost tien euro.

De onderliggende vraag is natuurlijk waarom juist deze kabouter met deze looks op de wereld is? Al die kabouters bij elkaar moeten een kunstwerk opleveren dat niet alleen tot de verbeelding spreekt, maar tegelijkertijd de diversiteit van de Aalsmeerse samenleving laat zien.

Het project is onder meer mogelijk gemaakt door de gemeente Aalsmeer en door de Rabobank. Aanmelden voor dit project kan via e-mail DeKunstploeg@Xs4all.nl. Verder is De Kunstploeg te volgen op www.DeKunstploeg.nl en via Facebook.

Foto's: De Kunstploeg 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




 

banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst