Door: Arjen Vos. Misschien heeft u zich afgevraagd wie toch die mensen waren die vorige week al observerend en discussiërend in diverse wijken van tuin naar tuin liepen. Meest waarschijnlijk was het de keuringscommissie van KMTP Groei&Bloei die een lijst met genomineerden aanlegde voor de mooiste voortuin van Aalsmeer.
Opvallend volgens de keurmeesters was dat het in feite niet uitmaakt hoeveel ruimte een huis beschikbaar heeft, zelfs tussen de kleinste perceeltjes bevonden zich juweeltjes van tuintjes.
In de gallery hieronder de foto’s van het eerste deel van de genomineerden. De commissie is voorlopig nog niet uitgekeurd. In september wordt bekend gemaakt welke tuinier in de bloemetjes wordt gezet.
Foto’s Desiree Vreken
77