Nieuwjaarsrecepties volgen elkaar op

De gemeente trapte dinsdag af met de nieuwjaarsreceptie, vandaag en morgen volgen de politieke partijen. Aan het eind van deze vrijdagmiddag is het CDA gastheer voor iedere geïnteresseerde burger om langs te komen en elkaar het beste toe te wensen. Morgen is het de beurt aan PvdA en AB.

Het CDA heeft een originele locatie uitgekozen voor de nieuwjaarsbijeenkomst. Ondernemer van het jaar Loogman Tanken en Wassen stelt ruimte beschikbaar voor de partij en haar gasten. Van 16:30 tot 19:00 uur kan hier getoost worden op een voorspoedig 2017. Tussendoor wordt er ook nog een rondleiding door het vernieuwde bedrijf gehouden.

Voor de leden van PvdA en AB wordt het lastig, zo niet onmogelijk om elkaars receptie te bezoeken. Beide partijen houden tegelijktertijd residentie. PvdA in De Oude Veiling, AB op kinderboerderij Boerenvreugd. Aanvang en eindtijd is voor beide van 16:00 tot 18:00 uur.

Ontmanteld
Met een ledenvergadering/annex nieuwjaarsbijeenkomst op 14 januari 'In de Zotte Wilg' is het voor PACT aftellen geblazen. De partij die in 2000 werd gevormd uit PvdA, D66 en Groen Links, wordt na 16 jaar ontmanteld. De bijeenkomst start om 17 uur.
 
Koffiekar
Het handen schudden bij de VVD is wat later deze maand. Op 27 januari is Het Dorpshuis in Kudelstaart de plek van ontmoeting. De woensdag ervoor laat de partij zich zien op het Praamplein met en rond de 'VVD-Koffiekar'. Dit om aandacht te vragen voor de kandidatuur van Robert van Rijn die met de landelijke verkiezingen meedoet.
 
Of HAC nog een openbare nieuwjaarsbijeenkomst houdt is niet bekend.

Foto's: de nieuwjaarsreceptie van het CDA vond vorig jaar plaats in het Wellant College. (foto's archief AV)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




 

banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst
banner_martinez
adv desiree klein
mjk-advies
LJ-de-Vries
S4H
adv flower art 1
historische tuin
adv NOA tekst